Üzemvezető

Társaságunk dinamikusan fejlődő, debreceni üzemének élére keresünk stratégiánk iránt elhivatott Üzemvezetőt.

Főbb feladatok:
  • A termelési folyamatok megszervezése és végrehajttatása, figyelembe véve a határidők betartását, költséghatékonyságot és a minőségi követelményeket.
  • Az anyag- és szerszámfelhasználás ellenőrzése, a munkaidő, a biztonsági- és környezetvédelmi előírások betartatása a termelésben.
  • Folyamatoptimalizálás a termelésben, a befolyásolható költségek minimalizálása úgy, mint selejt, utómunka stb.
  • Közreműködés a vállalati stratégia végrehajtásában.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Műszaki felsőfokú végzettség (Üzem- vagy gépészmérnök),
  • Min. 3 év termelés területén szerzett vezetői tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek: MS Office, vállalatirányítási rendszer,
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség, proaktivitás, jó szervezőkészség, kiváló kommunikációs készség, stratégiai gondolkodásmód
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás,
  • LEAN ismeretek
  • Fémmegmunkálással foglalkozó cégnél szerzett vezetői- és termelésszervezői tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatások
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Megbízható vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Szükséges tapasztalat:
3-5 éves szakmai tapasztalat szükséges.

Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudást.

Munkavégzés helye:
4032 Debrecen, Füredi út 98.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, alkalmasnak érzed magad a munkakör betöltésére és szeretnél csapatunk tagja lenni, kérlek küldd el számunkra fényképes szakmai önéletrajzodat a hr@medicorkm.hu e-mail címre, bérigényed megjelölésével!