Marós

Társaságunk dinamikusan fejlődő, debreceni Forgácsoló üzemébe keresünk – Marós munkakörbe – jelentkezőket.

Az új belépő munkavállalók számára belső mentori rendszer keretében biztosítjuk az eredményes munkavégzéshez szükséges szaktudást.

Főbb feladatok, munkák:
  • Forgácsolási dokumentációban előírt műveletek elvégzése.
  • Gyártásközi művelet – és minőségellenőrzés végrehajtása, első munkadarab méretének ellenőrzése, továbbiakban 15 darabonkénti ellenőrzés.
  • Szerszámok és befogó készülékek állapotának ellenőrzése, szükség szerint javítása, majd leadása a Forgácsoló művezetőnek.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Szakirányú középfokú végzettség,
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség.
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatások
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Megbízható vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Szükséges tapasztalat:
Nem igényel tapasztalatot. Pályakezdők jelenetezését is várjuk.

Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudást.

Munkavégzés helye:
4032 Debrecen, Füredi út 98.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, alkalmasnak érzed magad a munkakör betöltésére és szeretnél csapatunk tagja lenni, kérlek küldd el számunkra fényképes szakmai önéletrajzodat a hr@medicorkm.hu e-mail címre, bérigényed megjelölésével!