Értékesítő

Cégünk dinamikusan fejlődő értékesítési- és beszerzési csapatába keresünk megbízható, lojális és lelkes Értékesítő munkatársat.

Főbb feladatok:
  • Adminisztratív ügyintézés (Office és Vállalatirányítási Rendszer használatával),
  • Külföldi és hazai partnerekkel történő kapcsolatok kiépítése, kapcsolattartás,
  • Megrendelések összeállítása, kiadása, nyomon követése,
  • Értékesítési folyamatokban való aktív részvétel,
  • Reklamációk kezelése,
  • Számlázás,
  • Új piaci szegmensek felkutatása.
Ha szeretsz kapcsolatokat építeni, utazni, valamint szereted a kihívásokat és menedzselni a feladataidat ezt a munkakört Neked találták ki!

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Felsőfokú, aktív orosz és angol nyelvtudás,
  • Office felhasználói szintű ismeret (Excel, World),
  • Kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • Önállóság, megbízhatóság, pontosság.
  • B kategóriás jogosítvány
A munkakör eredményes betöltéséhez a felsorolt alap szakmai elvárásokon túl mindenképp szükséged lesz a tanulékonyságodra, a kitartásodra és egy nagy adag ambícióra, amik – a tőlünk kapott maximális támogatás mellett – segítségedre lesznek a szakmai sikerek eléréseben.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Felsőfokú végzettség,
  • Hasonló területen szerzett, releváns szakmai tapasztalat,
  • Készletgazdálkodás területén szerzet tapasztalat, vagy kapcsolódó végzettség megléte.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatások,
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  • Megbízható vállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Aktív idegennyelv használat.
Az értékesítési csapatunkban lehetőséged lesz rengeteget tanulni, fejlődni, sikereket elérni és egy olyan kis közösség tagjává válni, ahol mindenkire számíthatsz. A jó hangulat és támogatói légkör garantált!

Szükséges tapasztalat:
Nem igényel tapasztalatot.

Szükséges nyelvtudás:
  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Orosz - Felsőfok/tárgyalóképes szint
Munkavégzés helye:
Rugalmas munkavégzési hely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, alkalmasnak érzed magad a munkakör betöltésére és szeretnél csapatunk tagja lenni, kérlek küldd el számunkra fényképes szakmai önéletrajzodat a hr@medicorkm.hu e-mail címre, bérigényed megjelölésével!