Csoportvezető

Társaságunk dinamikusan fejlődő, debreceni üzembe keresünk Csoportvezető munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:
  • Termelési terv minőségi és mennyiségi elvárásainak teljesítése a területen.
  • Csoportban dolgozó munkavállalók napi munkájának irányítása, szervezése.
  • A beosztott munkavállalók teljesítményének nyomon követése és folyamatos visszajelzés részükre.
  • A területhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása, vállalatirányítási rendszer napi szintű kezelése.
  • Kapcsolattartás a társterületekkel.
  • Munkavállalók motiválása, teljesítményük növekedésének ösztönzése.
  • A Társaságra vonatkozó jogszabályok, belső előírások és szabályzatok betartása, betartatása.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • Beosztott munkavállalók irányításában szerzett releváns szakmai tapasztalat,
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség, proaktivitás, jó szervezőkészség, kiváló kommunikációs készség.
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek: MS Office, vállalatirányítási rendszer,
  • LEAN ismeretek
  • Fémmegmunkálás területén szerzett gyakorlat.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatások
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Megbízható vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Szükséges tapasztalat:
1-2 éves szakmai tapasztalat szükséges.

Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudást.

Munkavégzés helye:
4032 Debrecen, Füredi út 98.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, alkalmasnak érzed magad a munkakör betöltésére és szeretnél csapatunk tagja lenni, kérlek küldd el számunkra fényképes szakmai önéletrajzodat a hr@medicorkm.hu e-mail címre, bérigényed megjelölésével!